SAVAŞ MERMER

“Savaş Mermer” müşterilerine daima en iyi kaliteyi sunma amacını taşımaktadır.Yıllar boyunca mermer sektöründe edindiğimiz tecrübe ile birlikte Türkiye'de beyaz mermer sektörünün lideri haline geldik. Mermer stoklarımız içerisinde; Bianco Carrara, Calacatta, Arabescato, Statuario, Volakas, Thassos ve diğer mermer çeşitleri bulabilirsiniz.

Profesyonel ekibimizle müşterilerden gelen farklı taleplere geniş renk seçeneklerimizle çözüm üretebilmekteyiz.Uzun dönemli, güvenilir ve güçlü ilişkiler kurmak için çok çalışıyor ve kendimizi gün geçtikçe daha fazla geliştiriyoruz.

Koleksiyonlarımız arasında en çok tercih edilen Beyaz Mermer koleksiyonumuza bakmayı unutmayın.

Carrara Mermer koleksiyonumuza ait uygulama görsellerine ve plaka levha görsellerine Carrara Mermer sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bianco Carrara Mermer taş detayları uygulama görselleri texture görsellerini inceleyebilir gerekirse talep edebilirsiniz.

Blog

Ürünler hakkında bilgilendirme ve sektörden haberler

25 - 28 Ekim 2023 Bursa 7.Uluslararası Mermer Blok Fuarındayız!
25 - 28 Ekim 2023 Bursa 7.Uluslararası Mermer Blok Fuarındayız!
2023 Bursa 7.Uluslararası Mermer Blok Fuarındayız! 25 - 28 Ekim 2023 Salon No: 8 Sand No: 874
DEVAMI
İç Mekan Tasarımında Mermer Kullanımı
İç Mekan Tasarımında Mermer Kullanımı
Merhaba sevgili okuyucu. Bir önceki makaleden bizim hakkımızda biraz bilgi sahibi oldunuz. Mermer işine her birimiz farklı yollardan başladık bile ama hepimizin ortak bir yanı var, yaptığımız işi...
DEVAMI
Tasarımcının İşi Müşterinin Hayatını Nasıl Kolaylaştırır?
Tasarımcının İşi Müşterinin Hayatını Nasıl Kolaylaştırır?
Merhaba sevgili okuyucu! Umarım iletişimimize alışmışsınızdır ve beğenmişsinizdir. Bir önceki yazımızda mermer, ebatlı işler ve bütçe ile ilgili bazı sırları ve temel bilgileri sizlerle...
DEVAMI