Bianco Carrara Mermer

Bianco Carrara Mermer, İtalya'nın Carrara kentinden çıkartılmaktadır. Kendine özgü karakteristik gri damarsal yapısıyla beyaz mermerler arasındaki popülaritesini korumaktadır. Gün geçtikçe daha modern mekanlarda uygulanmakla birlikte Bianco Carrara Mermer in damarsal yapısı onu iç mekanda mermer masa, ıslak zemin uygulamaları, mermer sehpa, dresuar, mermer banko olarak görmemizi sağlamaktadır. Aynı zamanda dayanıklılığı sayesinde dış mekanlarda duvar kaplama ve oymalı kolonlar ve heykel olarak da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Amerika ve Almanya gibi ince döşemeyi tercih eden ülkelerde 30x60x1 cm veya 30.5x61x1 cm olarak, veya 60x60x1 veya 61x61x1 cm olarak pazarda yerini almıştır. İtalyan mermeri belki de Carrara´nın en eski mermer ocağıdır. Bianco Carrara Mermer bugün hala bölgeden çıkan taşlar arasında en fazla kullanımı olan taştır. Bianco Carrara Mermer her ne kadar Calacatta Oro, Statuario, Statuarietto veya Arabescato Corchia kadar zemin beyazlığına sahip olmasada uygulamalara ferahlık verir. Aynı zamanda uygulamalarınıza uyum ve geçiş aracı olarak başarılı bir görev görür.

Teklif Al Whatsapp
Bianco Carrara Mermer Youtube

Bianco Carrara Mermer

Bianco Carrara Mermer’in yapısı, rengi ve ışığı yansıttığı hali mekanda aydınlık hissi oluşturur. Bianco Carrara mermeri gün geçtikçe daha modern mekanlarda uygulanmakla birlikte Bianco Carrara´nın damarsal yapısı onu iç mekanda mermer masa, ıslak zemin uygulamaları, mermer sehpa, dresuar, mermer banko olarak görmemizi sağlamaktadır. Aynı zamanda Bianco Carrara´nın dayanıklılığı sayesinde dış mekanlarda duvar kaplama ve oymalı kolonlar ve heykel olarak da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bianco Carrara mermeri özellikle Amerika ve Almanya gibi ince döşemeyi tercih eden ülkelerde 30x60x1 cm veya 30.5x61x1 cm olarak, veya 60x60x1 veya 61x61x1 cm olarak pazarda yerini almıştır. Bianco Carrara her ne kadar Calacatta Oro, Statuario, Statuarietto veya Arabescato Corchia kadar zemin beyazlığına sahip olmasa da uygulanan mekanlara ferahlık verir. Bianco Carrara mermeri aynı zamanda uygulamalarınıza uyum ve geçiş aracı olarak başarılı bir görev görür.

Ayrıca bir bu kadar popüler olan ve mimarların genellikle tercih ettiği bir diğer seçenek olan Calacatta Mermer i de incelemeyi unutmayınız. Ayrıca Statuarietto Mermer plaka görselleri uygulama görselleri ve diğer bilgilerini de inceleyiniz. Şık ve zarif bir taştır.

Bianco Carrara Mermer Kalınlık Ölçüleri

Standart plaka kalınlıkları 2cm’dir. Fakat firmamız proje ihtiyaçlarını baz alarak 1cm, 1.2cm, 1.5cm, 2cm, 3cm gibi farklı kalınlıklarda ve farklı ebatlarda tedarik edebilir.

Bianco Carrara Mermer Yüzey İşlemleri

• Honlama (Honed)

• Cilalama (Polished)

• Alevle yakma (Flamed)

• Eskitme (Tumbled/patinato)

• Kumlama (Sand Blaster)

• Çekiçleme (Bush Hammered)

• Asitle yıkama (Antico/acid washed)

Tüm bu yüzey işlemleri ile ilgili tüm sorularınızı uzman mimar ekibimize sorabilirsiniz. Size uzun vadeli profesyonl çözümler sunarız. Ürün hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

İletişim Formu

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.