Leylak Mermer

Leylak Mermer, nadir bulunan bir taş türüdür. Leylak tonları bulundurur ve bina girişlerinde, banyo zemin uygulamalarında veya villalarda kullanılmaktadır. Renk ve desen farklılığı mimarların kısa sürede ilgisini çekmiştir ve talep edilen bir taş haline gelmiştir.

Leylak Mermer Youtube

Leylak Mermer

Leylak Mermer, Türkiye’de üretilmektedir. Yurtdışında bir çok ülkede yoğun kullanılan Leylak Mermer, daha çok bina girişlerindeki uygulamalar, banyo zemin uygulamaları ve villalarda kullanılmaktadır.

Zarif renkleri ve desenleriyle mimarların ilgisini çekmektedir. Leylak tonları ile kullanıldığı yerlerde estetik bir hava katar ve ortamı özelleştirir.

Yurtdışında daha çok Amerika ve İngiltere yoğun ilgi görmektedir. Nadir bulunan bir taş olması dolayısıyla tedariki zaman zaman zor olabilmektedir.

Leylak Mermer ürününü stoğumuzdan dilediğiniz miktarda satın alabilirsiniz. Leylak Mermer Plaka Görselleri ve uygulama görsellerini sizler için hazırladık. Dilediğiniz taktirde müşteri temsilcilerimizden ek bilgi talep edebilirsiniz.

Beyaz Mermer, döşeme ve duvar uygulamaları için en popüler mermerlerden biridir. Renkli damarlı beyaz mermer; banyo zeminleriniz, mutfak zeminleriniz, oda duvarlarınız veya dış duvarlarınız için de şaşırtıcı bir seçimdir. Mor damarlar leylak dallarına benzerliği ile bahar havası sunarken beyaz yüzeyi banyonuza, mutfağınıza veya mekanlarınıza şık bir hava katacaktır. Leylak beyaz mermer karoların yüzeyinde sarımsı bir renk yoktur ve bu leylak mermer levhalar cilalı veya honlu yüzeylerle üretilebilir. Leylak Mermer, mutfak tezgahları, tezgahlar, merdivenler, lavabolar vb. için de uygundur. 

Leylak, bir diğer adıyla bilinen New York mermer; beyaz kalsit bir mermerdir. Hafif grimsi beyaz bir tabana sahiptir. Bu mermeri çizen damarlar ağaçsı bir morfolojiye sahiptir ve siyahtan mora kadar değişen tonları birleştirir.

Bu doğal taşın kendine özgü estetiği, iki temel unsurla ortaya çıkar: çizimlerinin büyük dinamizmi ve her bir çizgiye beklenmedik bir şekilde yayılan leylak renginin varlığıdır.

Leylak mermer, hem dış hem de iç mekanda geniş metrajlı kaplama ve iç mekan döşeme için sonsuz olanaklar sunar. Mimarlar ve iç mimarlar, lüks konut ve otel projelerinde ana karakter olarak Leylak mermeri seçebilir. Örneğin, oturma odalarının veya yatak odalarının olağanüstü duvarlarında, şöminelerde ve buna benzer büyük boyutlu öğelerde maksimum ihtişamıyla parlar.

Leylak Mermer Fiyatları

Leylak Mermer Fiyatları, diğer beyaz mermerlere göre daha uygun fiyat aralığı gösterebilirler. Fakat seleksiyonuna göre değişen Leylak Mermer Fiyatları ile ilgili bizlere ulaşabilir, daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size en hızlı şekilde geri dönüş sağlayacaktır ve projeleriniz için en uygun çözümler üretilecektir. 
 

Koleksiyonun Diğer Ürünleri

İletişim Formu

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Texture Talep Formu

Aşağıdaki formu doldurarak texture talebinde bulunabilirsiniz.