Palissandro Bronze Mermer

Palissandro Bronze mermeri efsanevi İtalyan mermerlerinden Palissandro’nun alt çeşitlerinden biridir. Diğer türlerin gibi zengin bir dokuya sahiptir. Taşın çapraz olarak çizilip kıvrımlı veya katı bir desen ortaya çıkmasıyla varolur. Gri, beyaz ve kahverengi dalgalanmalarıyla doğal bir bütünlük sağlar. Doğadan anımsayabileceğimiz dokuları bazen bir ağaç gövdesi bazen de bir deniz dalgası olarak yaşam alanlarına sunar.

Palissandro Bronze Mermer Youtube

Palissandro Bronze Mermer

Palissandro Bronze Mermer’in Kullanımında Tercih Edilen Mekanlar:

Palissandro mermeri standart mermer modellerinin aksine dikkat çekici bir desen yoğunluğuna sahiptir. Bu nedenle göz kamaştırıcı detaylarla butik mekanlarda, otellerde, eğlence merkezi ve spalarda kullanılabilir. Aynı zamanda yaşam alanlarında da sıcak ve samimi bir ortam oluşturabilir. Dolayısıyla Palissandro Bronze mermer, zemin ve duvar kaplamaları, tezgahlar, denizlikler, basamaklar ve dekorasyon ürünleri için de uygundur. Dokunun her plakada oluşturabileceği fazlaca hareketlilik yaşam alanlarınıza doğadan gelen nadide bir güzellik sunar. Kendi başına nadide ve zariftir..

Kalınlık Ölçüleri:

Standart plaka kalınlıkları 2cm’dir. Fakat firmamız proje ihtiyaçlarını baz alarak 1cm, 1.2cm, 1.5cm, 2cm, 3cm gibi farklı kalınlıklarda ve farklı ebatlarda tedarik edebilir.

Yüzey İşlemleri:

• Honlama (Honed) • Cilalama (Polished) • Alevle yakma (Flamed) • Eskitme (Tumbled/patinato) • Kumlama (Sand Blaster) • Çekiçleme (Bush Hammered) • Asitle yıkama (Antico/acid washed)

Uzmanlaştığı beyaz mermerler Carrara Mermer, Calacatta Mermer ve bunların dışında geniş içerikli ürün portföyü ve etkili hizmet anlayışı ile alanında lider marka imajı ile öne çıkan Savaş Mermer, zengin donanımlı ve bilgilendirici marka web sitesini de firma çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde işletme web sitesini ziyaret ederek markanın zengin ürün portföyüne oldukça yakından göz atabilir ve naçizane yorum ve eleştirilerinizle marka gelişimine olumlu yönde katkıda bulunabilirsiniz.

İletişim Formu

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Texture Talep Formu

Aşağıdaki formu doldurarak texture talebinde bulunabilirsiniz.