Palissandro Royal Mermer

Palissandro Mermer, efsanevi İtalyan mermerdir. Zengin bir dokuya, hoş süt beyazı ince taneli arka plana ve çok çeşitli desenlere sahiptir. Örneğin, Palissandro Avellano damarları cappuccino ve espressodur, taşı çapraz olarak çizerler, bazen kıvrımlı hale gelirler ve katı bir desen oluştururlar. Palissandro Avellano daki damarların şekli bir ağacın yapısını hatırlatacak şekildedir. Aynı zamanda Palissandro Royal mermeri tamamen farklıdır.

Palissandro Royal Mermer

Palissandro Mermer, efsanevi İtalyan mermeridir. Zengin dokusuyla, süt beyaz ince taneli arka plan görüntüsü ile çeşitli desenleri mevcuttur. Bununla birlikte Palissandro Royal Mermer tamamen farklı bir yapıya sahiptir.

Açık pembemsi kahverengi ve bej dalgalı ayrımları olan yumuşak mavi bir mermerdir. Palissandro Royal çok yumuşak bir modele sahiptir, bazen hafif deniz dalgasını hatırlatır. Bu iki çeşidin yanı sıra, Palissandro Avellano ve Palissandro Royal desenlerinin güzel karışımı olan diğer bir seleksiyonu da Palissandro Classic ismiyle adlandırabiliriz. Mavi renkli arka plan üzerinde aynı ahşap gibi kıvrımlı dalga damarları vardır.

Palissandro mermeri ile ev alanı aynı zamanda sıcak ve samimi olacaktır. Bu taş, zemin ve duvar kaplamaları, tezgahlar, denizlikler, basamaklar ve dekorasyon ürünleri için de uygundur.

Koleksiyonun Diğer Ürünleri

İletişim Formu

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Texture Talep Formu

Aşağıdaki formu doldurarak texture talebinde bulunabilirsiniz.