Statuario Mermer

Statuario Mermer, Beyaz Mermer Koleksiyonu taşlarından bir tanesidir. En popüler ve en değerli iki taştan biridir. Bir çok alanda kullanımı mevcuttur. Mimarların en çok tercih ettiği mermer çeşitlerinden biridir. Statuario Carrara Mermer, olarak da adlandırılabilir. Sektörde bu şekilde de tanınmaktadır.

Texture Talep Teklif Al Whatsapp

Statuario Mermer

Statuario Mermer, İtalyan Statuario doğal mermerler arasında en pahalı iki beyaz taştan birisidir. Zirveyi Calacatta Oro ile paylaşan Statuario´nun zarif ve güçlü zemin beyazı üzerinde akan gri kalın damarları onu diğer mermerler arasında zirveye oturtan yapısıdır. Dünyadaki en lüks otellerin banyolarını en pahalı evlerin ve lüks yatların mermer masalarını bir ilgi odağına çeviren Statuario yine Carrara bölgesindeki ocaklardan çıkarılmaktadır. İster mermer tv ünitesi olsun ister dresuar ister mermer şömine ister banyo tezgahı kalın damarlı statuario seçkin doğallığını her zaman projelerinize yansıtır.

Statuario Mermer Fiyatları

Statuario Mermer Fiyatları, ölçülere göre değişmektedir. Tüm ürünlerimiz stoklarımızdan teslim edilmektedir. Gerekli m2 değerlerini iletirseniz sizin için aynı gün fiyat bilgisi verilecektir. Dilediğiniz ölçüde alım yapabilirsiniz.

İletişim Formu

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Texture Talep Formu

Aşağıdaki formu doldurarak texture talebinde bulunabilirsiniz.