Oyster White Mermer

Oyster White Mermer, özel karmaşıklığı ve inceliği ile ayırt edilir. Kendine özgü inci görünümlü deseni beyazdan pembeye taşar ve grimsi tonlarda bir kabartma figürü ortaya çıkarır. Oyster White Mermer, özel bir görsel efekt veren dokusuyla çağdaş görünüm sağlar. Bu mermerin aydınlatıldığında çok güzel olduğunu, bu da onu bir oniks gibi görünmesini sağladığını belirtmekte de fayda var.

Oyster White Mermer Youtube

Oyster White Mermer

Oyster White mermer, ünlü bir Orta Afrika mermeridir. Beyaz arka planın uzun öbekli görünüm oluşturan açık gri ve koyu gri tonlarla zenginleştirildiği desenlerin buluştuğu özel bir seçimdir. Taş ocakları iyi bir verime sahiptir ve genellikle orta büyüklükteki bloklar makul düzeyde bulunabilir. Çok kristalli yapıları nedeniyle, Oyster White plakalar, reçine işlemine tabi tutularak önemli ölçüde mikro çatlakları aza indirebilir. Oyster Beyaz Mermer, esas olarak iç zeminler için ve genellikle cilalı yüzey işlemi ile kullanılır. Bu mermerin son derece açık rengi, diğer göz alıcı veya renkli mermerlerle kombin yapılmasına yardımcı olur.

Oyster White mermer, şüphesiz Savaş Mermer’in en kaliteli ve en zarif seçkin mermerlerinden biridir. Bu muhteşem doğal taşın en göze çarpan özelliği, her plakada canlı ve farklı tasarımlar ortaya çıkaran şekillerin hiç rahatsız etmeden bir araya gelmesidir. Gri ve süt beyazı tonlarının sürekli fakat düzensiz akışı, yumuşak ve kabarık bir yüzeye bakma hissi uyandırır. Oyster mermerin zarif desenleri ve sıcak renkleri her odayı aydınlatarak tüm iç mekan uygulamaları için mükemmel olmasını sağlar.

Oyster Beyaz Mermer Nerelerde Kullanılır?

Oyster Beyaz Mermer plaka, mekanlarınıza sofistike bir görünüm oluşturur. Mutfak tezgahları ve diğer birçok uygulama için de dayanıklı ve yüksek performanslı bir seçim olan Oyster White Mermer, zengin damarları ve ince kıvrımları ile zarif ve zamansız bir görünüm ortaya çıkarır. Bu özel desen ve damarlanma, bu mermere çok şık bir görünüm kazandırır, her türlü kaplamada görseli ön plana çıkarır, iç ve dış mekanda stil ile farkını yansıtmak için uygun taşlardan biridir. Birçok mermer uygulaması için diğer malzemelerle kombinlenebilir ve özel vurgu gerektiren en ince tasarım projelerinde dahi kullanılabilir.

Oyster White Mermer bu isimlerde de aranmaktadır;

  • Bianco Calacatta Pearl mermer
  • Calacatta Pearl Mermer
  • Calacatta Extra Mermer
  • Calacatta Gold Extra Mermer
  • Calacatta Carrara Mermer
  • Oyster White Mermer
  • Oyster Beyaz Mermer
  • Oyister White
  • Dove White Mermer
  • White Pearl Mermer
Koleksiyonun Diğer Ürünleri

İletişim Formu

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Texture Talep Formu

Aşağıdaki formu doldurarak texture talebinde bulunabilirsiniz.