Doğanın güzelliği...

Merhaba sevgili okuyucu;

Sizi burada görmekten mutluyuz. Kısa bir süre önce sosyal medya ekibimizle birlikte web sayfamızda en alakalı konulara ayrılacak yeni bir bölüm başlatma kararı aldık. Makaleler yazarak, müşterilerimizin sorularını ve müşterilerimizin projelerini satın almadan veya üzerinde çalışmadan önce karşılaşabilecekleri en yaygın sorunları hakkındaki şüpheleri netleştirmeyi ve tatmin edecek cevapları vermeyi umuyoruz.

 “Savaş Mermer” şirketinin sadece Türkiye'de tanınmadığı bir sır değil. Her zaman tanıştığımız her müşteri ile uzun vadeli ve güvenilir bir ilişki kurmaya çalışıyoruz. “Savaş Mermer” ekibi genç, enerjik ve müşterilerimizin projelerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Avantajlarımızdan biri de çok dilli olmamız. İngilizce, İspanyolca, Türkçe, Arapça, Çince, Hindu, Rusça iletişim kurabiliyoruz.

 

 Bu blog sadece uğraştığımız işlere ve mevcut projelere değil, aynı zamanda işimizin temeli olan mermerlere de ayrılmayacaktır. Çoğu kişi, Carrara ve Calacatta arasındaki farkın ne olduğunu, Statuario'nun neden Statuarietto'dan daha pahalı olduğunu, aynı banktaki taşın neden farklı karaktere ve dolayısıyla başka bir isme sahip olabileceğini bilmiyor.

Müşterilerimize ve doğal taşla ilgilenenlere de faydalı olmak istiyoruz. Bu yüzden sorularınız varsa veya sorularınızı yanıtlamamızı istiyorsanız bizimle iletişime geçin (export@savasmermer.com) ve bir dahaki sefere sorularınız ile ilgili makaleyi yayınlayacağız.

"Savaş Mermer"